Klan The ShadowS - Serwer 17

Dla Klanowiczów i przyszłych Klanowiczów

Ogłoszenie

Proszę o zapoznanie się z regulaminem klanu i zgłoszenie ewentualnych poprawek

#1 2011-01-25 00:12:55

 Sathanica

Administrator

Skąd: 3City/ Nicość
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 37
Punktów :   

Lider - Sathanica

Jak większość wie, nazywam się Gosia, jestem z 3Miasta mam lat 23, interesuję się muzyka, literaturą i czasami lubię obejrzeć jakiś film
Uwielbiam muzykę rockową, zwłaszcza zespoły: OOMPH!, 30STM, Evanescence i wiele innych.
z filmów i seriali to na pewno czołowym fanem jestem Gwiezdnych wojen, Indiany Jonesa ( Harrisona Forda:x Wywiadu z wampirem, a z seriali to na pewno true blood i pamiętniki wampirów. Nie mogę zapomnieć o najlepszym serialu jaki widziałam, czyli House M.D. i teraz jemu podobnym Siostrze Jackie, ale to zawdzięcza aktorowi, który tam gra
Ogólnie, jestem szurniętą fanką wampiryzmu więc i książki czytam głównie o tym temacie, ale i wiele wszystkiego innego.

Jakby ktoś chciał coś więcej wiedzieć, to Pytać, bo w sumie o sobie nie lubię gadać gdy nie pytają







Jeszcze jedno, proponuję, aby każdy założył osobny temat dla Siebie w tym dziale


_____________________________________________________________________________________
Przerwał Ciszę krzyk... tej niewinnej istotki...
Tej Cierpiącej katusze, tu nie chodzi o jej duszę
Lecz o nocne mary, przeradzające się w koszmary

Offline

 

#2 2011-01-26 00:05:42

nocny--marek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Lider - Sathanica

nie bede tworzyl nowego watku
marek olaf, lat, hm...... 48 syn w tym roku matura, wlasna apteka, tworca i admin www.nexiomania.pl oczywiscie w odpowiednim dziale jest moja biala strzala
gram na 4 serwach, na wszystkich staram sie byc top lub jeszcze wyzej wg zasady jak cos robie to dobrze, inaczej nie warto zaczynac nawet

Offline

 

#3 2011-01-26 14:14:18

 netQa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Lider - Sathanica

Lubisz Zmierzch?
Ja osobiście nie, ale jestem ciekawa Twojego zdania;)

Offline

 

#4 2011-01-26 23:42:45

 Sathanica

Administrator

Skąd: 3City/ Nicość
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 37
Punktów :   

Re: Lider - Sathanica

netQa lubię, ale książkę, zwłaszcza pierwszą część, bo się fajnie czyta i Edward jest w niej często zabawnie ironiczny, co do filmu uważam, że źle dobrali pierwszoplanowych aktorów, mdli mnie jak widzę Kristen czy Roberta \, ale wiem, ze wiekszośc młodych fanek tej książki zastrzeliłaby mnie za to zdanie


_____________________________________________________________________________________
Przerwał Ciszę krzyk... tej niewinnej istotki...
Tej Cierpiącej katusze, tu nie chodzi o jej duszę
Lecz o nocne mary, przeradzające się w koszmary

Offline

 

#5 2011-02-02 18:35:30

 Hikaru

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Lider - Sathanica

Jak lubisz ksiażki o wampirach, wiedzmach itp a przy tym pelne humoru i specyficznego uroku, cietych tekstow to polecam Zawód: Wiedźma Olga Gromyko. Książka, którą po prostu kocham. Zmierzch widziałam, czytałam, ale dla mnie to po prostu zwykłe romansidło, nie ma czym się zachwycać. Aaa.. i co do Pattinsona to się zgadzam. Na niego to nawet patrzeć nie mogę bez zagrożenia, że zwróci mi się ostatni posiłek.

Ostatnio edytowany przez Hikaru (2011-02-02 18:41:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum1ko.pun.pl www.arenaalbionu.pun.pl www.footballfans.pun.pl www.gothicsite.pun.pl www.ntasg.pun.pl