Klan The ShadowS - Serwer 17

Dla Klanowiczów i przyszłych Klanowiczów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Proszę o zapoznanie się z regulaminem klanu i zgłoszenie ewentualnych poprawek

#1 2011-01-27 00:35:05

 Sathanica

Administrator

Skąd: 3City/ Nicość
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 37
Punktów :   

Książki warte polecenia

z mojej strony kilka jest.
*Nostalgia Anioła* <ostatnio nakręcono nawet film, ale o ile książka mimo tragicznych wydarzeń pokazuje historię pełną nadziei o tyle na filmie chciało mi się ryczeć cały czas>
*Miałam Dwanaście Lat - książka dla osób o naprawdę mocnych nerwach, opowiada historię dziewczyny, która była przez lata gwałcona przez własnego ojca. Jak ją czytałam to na przemian łzy spływały po policzkach i byłam zła, zabiłabym gnoja, który krzywdzi dzieci.

*Spotkamy się kiedyś w moim Raju
Christel Zachert

Powiem tak, ta książka, była najcięższą jaka czytałam, a zarazem najpiękniejszą. Dziewczyna zmaga się z chorobą, rakiem płuc, najgorsza jego odmianą ziarniniakiem. co tu dużo mówić, tę książkę trzeba przeczytać by wiedzieć, co chciałabym powiedzieć. Dodam tylko tyle, ze mój chrzestny zmarł na tego samego raka...


_____________________________________________________________________________________
Przerwał Ciszę krzyk... tej niewinnej istotki...
Tej Cierpiącej katusze, tu nie chodzi o jej duszę
Lecz o nocne mary, przeradzające się w koszmary

Offline

 

#2 2011-01-27 16:13:35

 netQa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Książki warte polecenia

Ja polecam;
*Buszujący w zbożu-świetna książka o buntowniku, Holdenie Caufield'zie, krórego wyrzucili z kolejnej szkoły i nie chciał wracać do domu dopóki rodzice nie dowidzą się od dyrekcji o wyrzuceniu ze szkoły. Nie chciał mieszkać dalej w internacie i postanowił go po prostu ... opuścić. Dowiecie się reszty jak przeczytacie. Naprawdę świetna, głeboka książkę, że się tak wyrażę.
*Ja, Ozzy-(autobiografia) wiem, że go nie wszyscy lubią, ale pośmiać się nie raz można

;D

Offline

 

#3 2011-02-02 18:55:07

 Hikaru

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Książki warte polecenia

To może zacznę od opowiadań, krótkie ale niektóre naprawdę pokazują oblicze naszego świata:
Piekara Jacek – Amulet
Piekara Jacek - Kupujcie holowizory
Piekara Jacek - Ponury Milczek

Książki
„Zapach szkła”
”Zawód wiedżma”
„Wiedźma.com.pl”
„Pan lodowego ogrodu”
I wiele innych, ale co ja tam będę mówić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumowagrasuperbakugan.pun.pl www.hardkoryehe.pun.pl www.mucc.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl www.fanidredwerkz.pun.pl